Poszukujemy do pracy

Hybrydowe biuro nieruchomości działające w oparciu o innowacyjny model prowadzenia działalności, poszukuje do pracy agenta sprzedaży nieruchomości. Jeśli chcesz wyznaczać nowe trendy na
częstochowskim rynku nieruchomości – zgłoś się do nas!

Opis stanowiska:
• Pozyskiwanie nieruchomości do sprzedaży.
• Kompleksowa obsługa klienta w procesie zakupu i sprzedaży nieruchomości.
• Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Wymagania:
• Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów.
• Umiejętność budowania relacji z klientem.
• Doświadczenie w sprzedaży (nie jest warunkiem koniecznym; przeszkolimy osobę, która będzie
chciała pracować w naszym biurze)
• Determinacja w dążeniu do realizacji celów.
• Otwartość i umiejętność dostosowania się do klienta.
• Podstawowa znajomość obsługi komputera.
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.
• Wyjątkową, partnerską kulturę w firmie, której daleko do korporacji i podmiotowego traktowania pracownika.
• Szkolenia i dodatkowe możliwości rozwoju Agenta.

Wyślij swoje CV, a może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu:
piotr@golemonieruchomosci.pl