Close
Golemo Nieruchomości

Powstaliśmy z długoletniej pasji do nieruchomości.

Nasze początki sięgają roku 1994 kiedy to rozpoczęliśmy swoją działalność na rynku austriackim. To właśnie w Wiedniu przez 20 lat szlifowaliśmy swoje doświadczenie i poznawaliśmy światowe standardy branży nieruchomości. Tamtejsi – zorientowani w rynku – klienci, uświadomili nam, że nieruchomość ma służyć zawsze konsumentowi i nigdy nie jest odwrotnie. Wzięliśmy sobie tą zasadę na sztandar i konsekwentnie stosowaliśmy się do niej przez cały okres działalności poza granicami naszego kraju. Dzięki ogromnemu poświęceniu i ponadprzeciętnej trosce o dobro klienta – odnieśliśmy na tamtejszym rynku wiele sukcesów.

Niesieni lawiną pozytywnych efektów naszej pracy, postanowiliśmy na stałe zająć się rodzimym rynkiem nieruchomości. Tak powstało Golemo Nieruchomości. Staramy się aby nasi klienci zostali obsłużeni profesjonalnie,według najwyższych – europejskich – standardów. Od konkurencji odróżnia nas ichznajomość w praktyce. Powierz jeden z ważniejszych aspektów swojego życiaprofesjonalistom. Zaufaj Golemo Nieruchomości!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Nie jesteśmy jedyni, ale w wielu aspektach odróżniamy się od pozostałych.

Doświadczenie

Zawsze analizujemy sąsiedztwo nieruchomości, aby po zakupie klient nie był negatywnie zaskoczony. Troszczymy się o detale.

Udogodnienia

Wspieramy klientów ponad programowo na każdym etapie świadczonej przez nas usługi.

Pomysły

Kreatywność w branży nieruchomości jest niezwykle ważna. Czasem pomaga odkryć prawdziwe branżowe perełki.

Kontakt

Nasz agent zawsze jest do Twojej dyspozycji, bo najlepsze okazje nie znają dnia ani godziny.

Skontaktuj się z agentem

AGNIESZKA GOLEMO

WŁAŚCICIEL/AGENT

Skontaktuj się ze mną, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania w zakresie nieruchomości.

  • Telefon : 733 648 171
  • email : kontakt@golemonieruchomosci.pl